Gisteren heb ik met Jotta getraind. Het was een leuke les.
We hebben een stukje gehoorzaamheid en spelletjes gedaan. Jotta vond het frisbeën geweldig. We gooien de frisbee niet maar rollen de frisbee van de hond weg. Omdat het nog maar kleine pupperds zijn worden ze op deze manier niet overbelast maar wel enthousiast gemaakt voor de sport.
Dat iets wat je als pupje al eens gedaan hebt niet meer spannend is als je een wat grotere pup bent bleek uit het spel met de ballenbak.
Ik verstopte de voerdummy in de ballenbak en Jotta sprong er met een enorme snoekduik in. Geweldig om te zien.
Helaas had ik geen fototoestel mee maar we gaan het vast nog eens doen.
's Middags ben ik met Lori naar de hei geweest, het was prachtig weer en enorm druk. Staan er door de week een auto of 2-3. Op zaterdag een stuk of 6, nu stonden er wel 30 á 40. Er was niets bijzonders, tja de zon scheen.
Er waren veel ouders met kinderen zonder hond, er werd gevliegerd en gevoetbald. Lori heeft zich super gedragen en is op niemand afgestuiterd. Wat ze toen ze nog jonger was heel erg deed.