Liesbeth Kamerling durft weer te zingen

0
854

Liesbeth Kamerling, Daantje in GTST, dufrt na jaren weer te zingen. "Ik heb toch zeker drie bandjes laten staan," aldus Liesbeth.

"Ken je de film Runaway bride? Ik was de Runaway singer," vertelt ze aan het AD,"In de oefenruimte was er nog niks aan de hand, maar zodra ik op het podium stond werd ik overspoeld door alle aanwezigheid van mensen in de zaal. Ik kreeg een complete black-out," vevolgt ze.
Liesbeth tourt sinds donderdag samen met Birgit Schuurman, Maaike Martens en Denise van Donselaar door het land met de muzikale theatershow High Heels in Concert. "Wat ik nu ga doen vind ik nog steeds behoorlijk spannend." Toch heeft ze nu haar zenuwen wel onder controle,"Na alle belevenissen van de afgelopen jaren ben ik vol goede moed, aldus Liesbeth, die anderhalf jaar geleden haar broer Antonie, Peter in GTST, verloor. "Ik ga me erin storten met de onbevangenheid die ik had toen ik als kind thuis de hele dag liep te zingen," zegt ze als afsluiting. RTLboulevard

© GTSTistop, 2012