Katja te zien in Van God Los

0
770

Na vele andere acteurs mag ook Katja Schuurman, Jessica in GTST, een rol spelen in Van God Los.

"Te gek dat ik aan één van de afleveringen van het nieuwe seizoen mag meewerken. Ik verheug me!" Laat Katja weten. "Ik was echt fan van het eerste seizoen van Van God Los," Katja gaat Andrea spelen, de vriend van Klaas.
Ook Johnny de Mol (Sylvester in GTST), Angela Schijf (Kim Verduyn in GTST) en Teun Kuilboer (Job in GTST) zullen rollen gaan spelen in het nieuwe seizoen. In het eerste seizoen waren o.a. Georgina Verbaan (Hedwig in GTST), Tanja Jess (Bowien in GTST) en Victoria Koblenko (Isabella in GTST) al te zien in de serie.
In de serie wordt elke week een misdrijf nagespeeld door bekende acteurs en actrices. Ook de voorbereiding van de dader wordt er nagedaan. Het nieuwe seizoen gaat op 1 april van start. Shownieuws

© GTSTistop, 2012